KULLANIM KOŞULLARI

YASAL UYARILAR

Gormekdegerlidir.net web sitesinde yer alan bilgi ve içerikler sağlık bakanlığı onaylı ürün kullanım kılavuzları, klinik çalışmalar ve sağlık profesyonellerinin kanıta dayalı görüşleri ve danışmanlığında hazırlanmıştır. Bu sitede yer alan içerikler bilgilendirme amaçlı olup hekim muayenesi ve tavsiyesi yerine geçmez.

Referansları ile belirtilen içerikler ve araştırmalar bunları hazırlayan uzmanların görüşlerini ifade eder. Bu araştırma ve görüşlerin hukuki  sorumluluğu ilgili uzmanlara aittir. Bilgilerin kullanımından doğabilecek her türlü sorumluluk kullanıcıya aittir.

Gormekdegerlidir.net web sitesinde yer alan tüm logo, resim, fotoğraf, video ve sair her türlü formattaki ve  içeriklerle ilgili  proje ve duyurulara ilişkin yasal haklar Alcon Laboratuvarları Tic. A.Ş.ye aittir.

TELİF

Gormekdegerlidir.net web sitesinin telif hakları Alcon Laboratuvarları Tic. A.Ş.'ye (İstanbul/Türkiye) aittir. AlconTube web sitesinin tüm haklar saklıdır. Bu sitede yayımlanan metin, görsel, ses, animasyon ve video dosyaları ile tasarımları 5846 sayılı Yasa ve ilgili Mevzuat gereği telif ve muhafaza  altındadır. Gormekdegerlidir.net web sitesinde yer alan tüm öğeler Alcon’un yazılı izni olmaksızın ticari ya da herhangi bir amaçla kısmen ya da tamamen kopyalanamaz, kullanılamaz ve başka sitelerde yayımlanamaz.

LOGOLAR

Sitemizde yayımlanan tüm logolar, marka ve kurumsal amblemler 556 Sayılı Markaların Korunması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname hükümleri ile korunmaktadırlar. Alcon tarafından yazılı olarak aksi belirtilmediği sürece kopyalanamaz ve kullanılamazlar.


BİLGİLER

Gormekdegerlidir.net web sitesinde yer alan tüm bilgiler Alcon tarafından "olduğu gibi" ve hiçbir surette herhangi bir garanti ya da taahhüt içermeden ya da ima edilmeden verilmektedir.

Alcon Laboratuvarları Tic. A.Ş.
Adres:
 Kavacık Ticaret Merkezi (B Blok), Rüzgarlıbahçe Mahallesi, Çam Pınarı Sokak, No:1, Kat:1, 34805, Kavacık-Beykoz/İstanbul
Telefon: 0216 681 03 00